Programma
Benieuwd naar het programma van de Wielerzesdaagse in Rotterdam Ahoy? Hier vind je straks alle informatie over het voorprogramma, het hoofdprogramma inclusief het duurprogramma van de Zesdaagse en het sprinttoernooi. Van de spanning van de duuronderdelen, de energie van de sprint en de sfeer rond de baan, er is een uitgebreid programma met voor iedereen wat wils! Bekijk hier het programma van afgelopen jaar, om alvast in de sfeer te komen voor volgend jaar.
Voorprogramma
Talents Cup
Nieuwelingen (zaterdag)
Hoofdprogramma
GPN/Provato Sprint Cup
Wielerzesdaagse
Houcon Derny Cup
Damestoernooi (gedurende 3 dagen)
- Dinsdag 12 december 2023
- Voorprogramma
- 18:00
Ahoy open
- 18:10
Rotterdam Topsport Talent Cup Tijdrit 200m
- 18:20
Rotterdam Topsport Talent Cup Scratch
- 18:35
Rotterdam Topsport Talent Cup Puntenkoers
- 18:50
Pauze
- Hoofdprogramma
- 19:00
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 19:20
Pauze voor officiƫle start Wooning Zesdaagse
- 19:25
Sanidirect Koppelkoers
- 19:55
Presentatie GPN/Provato Sprint Cup
- 20:00
GPN/Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 20:10
Jordex Koppelafvalling
- 20:35
GPN/Provato Sprint Cup Sprint Heat
- 20:45
Peinemann 200m Tijdrit
- 21:05
GPN Provato Sprint Cup Sprint Halve FInale
- 21:15
Sanidirect Koppelkoers incl GPN Provato Golden Buzzer
- 22:00
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 22:15
Houcon Derny Cup
- 22:30
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 22:35
Kambeel Supersprint
- 22:50
Huldiging GPN Provato Sprint Cup
- 22:55
Houcon Derny Cup
- 23:10
Jordex Individuele koppelafvalling
- 23:20
Dagelijkse huldiging algemeen klassement incl. gele trui
- 23:25
Einde Programma
- Woensdag 13 december 2023
- Voorprogramma
- 18:00
Ahoy open
- 18:10
Rotterdam Topsport Talent Cup Tijdrit 200m
- 18:20
Rotterdam Topsport Talent Cup Scratch
- 18:35
Rotterdam Topsport Talent Cup Puntenkoers
- 18:50
Pauze
- Hoofdprogramma
- 19:00
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 19:15
Sanidirect Koppelkoers
- 19:45
Presentatie GPN Provato Sprint Cup
- 19:50
GPN Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 20:00
Jordex Koppelafvalling
- 20:25
GPN Provato Sprint Cup Sprint Heat
- 20:40
Peinemann Tijdrit 200m
- 20:50
GPN Provato Sprint Cup Sprint Halve Finale
- 21:00
Sanidirect Koppelkoers incl. GPN Provato Golden Buzzer
- 21:45
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 22:00
Houcon Derny Cup
- 22:15
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 22:20
Kambeel Supersprint
- 22:35
Huldiging GPN Provato Sprint Cup
- 22:40
Houcon Derny Cup
- 22:55
Jordex Individuele koppelafvalling
- 23:05
Dagelijkse huldiging algemeen klassement, inclusief gele trui
- 23:10
Einde Programma
- Donderdag 14 december 2023
- Voorprogramma
- 18:00
Ahoy open
- 18:10
Rotterdam Topsport Talent Cup Tijdrit 200m
- 18:20
Rotterdam Topsport Talent Cup Koppelkoers
- 18:55
Pauze
- Hoofdprogramma
- 19:00
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 19:20
Sanidirect Koppelkoers
- 19:50
Presentatie GPN Provato Sprint Cup
- 19:55
GPN Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 20:05
Jordex Koppelafvalling
- 20:30
Dames Elite Scratch
- 20:40
Tijdrit 200m
- 20:50
GPN Provato Sprint Cup Sprint Halve Finale
- 21:00
Sanidirect Koppelkoers incl. GPN Provato Golden Buzzer
- 21:45
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 22:00
Houcon Derny Cup
- 22:15
Dames Elite Tempo Race
- 22:25
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 22:30
Kambeel Supersprint
- 22:45
Huldiging GPN Provato Sprint Cup
- 22:50
Houcon Derny Cup
- 23:05
Dames Elite koppelafvalling
- 23:15
Jordex Individuele koppelafvalling
- 23:25
Huldiging dames elite
- 23:30
Dagelijkse huldiging algemeen klassement, inclusief gele trui
- 23:35
Einde Programma
- Vrijdag 15 december 2023
- Voorprogramma
- 18:00
Ahoy open
- 18:10
Rotterdam Topsport Talent Cup Tijdrit 200m
- 18:20
Rotterdam Topsport Talent Cup Koppelkoers
- 18:55
Pauze
- Hoofdprogramma
- 19:00
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 19:20
Sanidirect Koppelkoers
- 19:50
Presentatie GPN Provato Sprint Cup
- 19:55
GPN Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 20:05
Jordex Koppelafvalling
- 20:30
Dames Elite Scratch
- 20:40
Peinemann Tijdrit 200m
- 20:50
GPN Provato Sprint Cup Sprint Semi Finale
- 21:00
Sanidirect Koppelkoers incl GPN Provato Golden Buzzer
- 21:45
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 22:00
Houcon Derny Cup
- 22:15
Dames Elite Tempo Race
- 22:25
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 22:30
Kambeel Supersprint
- 22:45
GPN Provato Sprint Cup Ceremony
- 22:50
Houcon Derny Cup
- 23:05
Dames Elite Afvalling
- 23:15
Huldiging Dames Elite
- 23:25
Dagelijkse huldiging algemeen klassement, inclusief gele trui
- 23:30
Einde programma
- Zaterdag 16 december 2023
- Voorprogramma
- 15:30
Ahoy open
- 15:45
Kambeel Nieuwelingen vrouwen
- 15:55
Kambeel Nieuwelingen mannen
- 16:05
Pauze
- 16:15
Kambeel Nieuwelingen vrouwen
- 16:25
Kambeel Nieuwelingen mannen
- 16:35
Pauze
- 16:45
Kambeel Nieuwelingen vrouwen
- 17:05
Kambeel Nieuwelingen mannen
- 17:25
Kambeel Huldiging nieuwelingen
- 17:35
Pauze
- 17:40
Rotterdam Topsport Talent Cup Koppelkoers
- 18:30
Huldiging Rotterdam Topsport Talent Cup
- Hoofdprogramma
- 18:35
Pauze
- 18:45
Start hoofdprogramma
- 18:45
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 19:05
Sanidirect Koppelkoers
- 19:35
Presentatie GPN Provato Sprint Cup
- 19:45
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 19:50
Jordex Koppelafvalling
- 20:15
Dames Elite Scratch
- 20:25
Peinemann Tijdrit 200m
- 20:35
GPN Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 20:45
Sanidirect Koppelkoers incl. GPN Provato Golden Buzzer
- 21:30
GPN Provato Sprint Cup Sprint Halve Finale
- 21:40
Houcon Derny Cup
- 21:55
Dames Elite Tempo Race
- 22:05
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 22:20
Kambeel Supersprint
- 22:35
Huldiging GPN Provato Sprint Cup
- 22:40
Houcon Derny Cup
- 22:55
Dames Elite Afvalling
- 23:05
Jordex individuele afvalling
- 23:15
Huldiging Dames Elite
- 23:20
Dagelijkse huldiging algemeen klassement, inclusief gele trui
- 23:25
Einde Programma
- Zondag 17 december 2023
- Hoofdprogramma
- 12:30
Ahoy open
- 13:00
Presentatie elite Wooning Zesdaagse
- 13:20
Sanidirect Koppelkoers
- 13:50
Presentatie GPN Provato Sprint Cup
- 13:55
GPN Provato Sprint Cup Sprintkwalificatie 200m
- 14:05
Intermezzo
- 14:10
Jordex Koppelafvalling
- 14:35
GPN Provato Sprint Cup Keirin
- 14:40
Peinemann Tijdrit 200m
- 14:50
GPN Provato Sprint Cup Sprint Heat
- 15:00
Kambeel Supersprint
- 15:15
GPN Provato Sprint Cup Sprint Halve Finale
- 15:25
Houcon Derny Cup
- 15:40
GPN Provato Sprint Cup Sprint Finale
- 15:55
Sanidirect Koppelkoers XL incl GPN Provato Golden Buzzer
- 16:55
Eindhuldiging GPN Provato Sprint Cup
- 17:05
Eindhuldiging Wooning Zesdaagse
- 17:20
Einde Programma
Wielerstands
Tijdens de Wielerzesdaagse van Rotterdam vind je op de eerste ring stands met fiets- en wielrengerelateerde producten.